•  
  • Bize Ulaşın : 0 312 466 20 04 -- 0 542 220 38 06 /// 0216 330 00 08 - 532 442 11 52

Biz Kimiz

 Anasayfa / Biz Kimiz

Movatek Teknoloji Çözümleri Olarak;

Firmamız; Telekomünikasyon sektöründe düzenleme ve denetleme yetkisi olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Internet Servis Sağlayıcı, Altyapı İşletmeciliği lisansı ile yetkilendirilmiştir. STH LİSANS KODU 156


Gelecek teknoloji ile bugünden tanışmanız için çalışıyoruz;

Şahıs ve özellikle kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, en önemlisi güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma ve katma değerli hizmetler sunan firmamız; sunduğu bütün ürün ve hizmetleri, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan Movatek Teknoloji Çözümleri Panelleri, bünyesindeki uzman ekip tarafından Ankara'da  tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

Günümüzde şirketlerin etkin bir şekilde tanıtım yapması gerekmekte olduğu bilinci ile bir çok müşteri verisi farklı farklı mecralarda yer almakta, bunların tek bir merkezden yönetilmesi firmaların daha etkili kampanyalar yapmasını, kampanyalarını kitlelere değil bireylere göre özelleştirebilmesini ve müşterilerinin isteklerini daha doğru analiz etmesini sağlamak üzere çalışmalarını odaklamış; yazılım ve hizmetlerimizi kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, analiz etmek ve müşteri ilişkilerinde kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olmak için bir çok çalışma yürütmekteyiz.

Bizlerle çalışmanın ayrıcalığını sizlerde yaşamalısınız. Memnun müşteri ve abonelerimiz arasında sizleri de görmek bizleri hem onurlandıracak hemde daha iyi hizmet verebilmemiz için bizleri teşvik edecektir.

Kelime bulutu: Toplu sms bayiliği+toplu sms bayilik+toplu sms satışı+toplu sms firmaları+toplu sms dağıtıcıları+toplu sms bayilik şartları+toplu sms bayilik sistemi+toplu sms iş ortaklığı+ toplu sms bayilik veren firmalar